No4 Macun Orjinal Bitkisel Sipariş ve Satış Sitesi > No4 Macun Nasıl Kullanılır ?

No4 Macun Nasıl Kullanılır ?

No4 Macun kullanımıda çok basittir.

1 tatlı kaşığı kadar günde 1 kere tüketmeniz önerilir.Önerilen ölçekte kullanmanız yeterli olacaktır.Aç ve tokken kullanabilirsiniz.

Ürünün içeriğindeki karışımlardan birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Ürün içeriği , imalatçı bilgileri, izin numaraları ve tavsiye edilinen kullanım şekli vb tüm detaylar paketin arka yüzünde yer almaktadır.Kullanıma başlamadan evvel kutu üzerinden kullanım detaylarını okumanızı tavsiye ederiz.

No4 Macun Muhafaza ve Uyarı
 • No4 Macun Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • No4 Macun ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen No4 Macun ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • No4 Macun ürününü Hamile, emzirme dönemi ve hamilelik şüphesi olanların, hastalık veya ilaç kullananlarda, hastalık durumu kullanımlarında, 18 yaş altı kişilerin doktor tavsiyesi ve kontrolü olmaksızın kullanması tavsiye edilmez.

  No4 Macun
  1 Adet No4 Macun 79 TL
  2 Adet No4 Macun 139 TL
  3 Adet No4 Macun 179 TL + Ücretsiz Kargo (Avantaj Paketi)

  No4 Macun Sipariş